Thuis ProductenBeheersbaar Media Converter

10Base-t Handelbare CWDM-Media Convertor 16 Groefrek/Sc FC van SNMP SFP

10Base-t Handelbare CWDM-Media Convertor 16 Groefrek/Sc FC van SNMP SFP

10Base-T Manageable CWDM Media Converter 16 Slot Rack / SNMP SFP SC FC

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Fiberroad
Certificering: CE FCC ROHS
Modelnummer: FR600

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10st
Prijs: Pls send request details
Verpakking Details: Standaard neutrale of merkverpakking
Levertijd: 2-3 werkdagen
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 5000PCS/maand
Contact nu
Gedetailleerde productomschrijving
Debietcontrole:: Volledige - Halve duplex, - duplex Datasnelheid FX/TX:: 10Base-t, 100Base-TX, 1000Base-t
Naam van het product: Fiber Optic Media Converter Golflengte:: 850nm/1310nm/1550nm
Wijze:: Enige wijze, Multiwijze Datasnelheid:: 10/100/1000Mbps
Hoog licht:

managed fiber media converter

,

network media converter

 

10Base-t Handelbare CWDM-Media Convertor 16 Groefrek/Sc FC van SNMP SFP

 

 

 

Algemene Informatiebeschrijving:

     10/100M, de vezelmedia van 10/100/1000M verre handelbare convertors bied een hoge prijs/prestaties verhouding aan; behandel alle functies van niet handelbare vezelmedia convertor met inbegrip van verscheidenheid van datasnelheid, SM/MM, kies vezel en dubbele vezel enz. met eenvoudige opstelling en de volledige interface van het functiebeheer uit, steunt het protocollen zoals SNMP, WEB, TELNET en CONSOLE, en realiseert het geïntegreerde beheer aan alle chassis.

Hardwarebeschrijving:

  • Steun 10Base-t, 100Base-TX, 1000Base-t.
  • Voldoe aan normen IEEE802.3z, IEEE802.3u, IEEE802.3x en IEEE802.3ah.
  • Met hoge auto-ontdekt prestaties ruilend chipset vergaderings industriële norm, het beveiligen vast en de gegevenstransmissie van de niet-verkeersjam en het ruilen.
  • Max.2046bytes pakket bij store-and-forward wijze, Max. 9K bytespakket bij besnoeiing-door wijze.
  • Auto-MDIX bij elektrohaven, geschikt voor de gebruiker.
  • lage machtsconsumptie, lage hitte, standalone type met 10W speciale communicatie voeding, chassis met dubbele overtollige voeding.
  • Maximum veiligheidsmacht 100W om het stabiele werk van het materiaal te verzekeren.
  • de hete ruilmiddelmedia convertor (in kaarttype) en de beheerskaart, de enige vezel of de dubbele vezel (de enige vezelmedia convertors zouden in paar moeten worden gebruikt), standalone t-type of 16 groevenchassis zijn facultatief

Voordelenbeschrijving:

  • De hoofd-en-slavenstructuur, Max. het draperen chassisaantal is 4.
  • De mislukking van de beheerskaart zal niet het werk van andere modules beïnvloeden.
  • Ver steunen en plaatselijke directie.
  • Ondersteunende protocollen zoals CONSOLE, WEB en SNMP.
  • Interface voor beheer: RS232 consolehaven (RJ45) en de haven van 10/100Mbps rj-45 Ethernet.
  • De volledige systeeminformatie kan opstelling zijn en getoond, met inbegrip van de naam van de chassis, terreininformatie, IP adres en de versies van de hardware en de zachte waren.
  • De status van 10/100M-media convertors met IP113A/C/F/M chipsets kan bij hetzelfde chassissysteem worden gecontroleerd en worden gevraagd.
  • 10/100/1000M media de steun SFP, CWDM SFP, DWDM SFP van de convertorkaart en kan ook tonen het is DDM-functie.
  • Media de convertorkaart steunt protocollen zoals q-in-Q Dubbele Markering VLAN, IEEE802.1q-Markering VLAN en IEEE802.3x-Debietcontrole.
  • De gedetailleerde informatie betreffende voeding kan met inbegrip van AC of gelijkstroom, macht en het werk stand van zaken worden gevolgd.
  • Echt - tijdvertoning van voltage en temperatuur op de kaarten van de media convertors.
  • Elke haven bij lokale of verre apparaten kan opstelling zijn of gevolgd, met inbegrip van de verbindende status, verbindende snelheid, de helft/hoogtepunt - duplex, gesloten haven en LFP.
  • Met tarief die, kan om het even welk tarief tussen 0Mbps en 100M bps bij het basiskader van 32Kbps worden bepaald beperken, en om het even welk tarief tussen 0Mbps en 1000M bps kan bij het basiskader van 64Kbps worden bepaald.
  • De ondersteunende test die van Verbindingsloopback, precies van de mislukking, geschikt voor verbindingstest de plaats bepalen.
  • De verre macht van het alarmeren, onderscheidt precies verre mislukking.
  • Met SNMP-protocol, kunnen de Valbestemming en de Communautaire Naam en het naburige recht opstelling zijn, echt - de tijd ontvangt en vertoning van alarmerende informatie op manier van SNMP-Val, speciaal het controleren venster, die alarmerende informatie stoten.
  • Aanbiedend MIB-dossiers, geschikt om aan de software van de derde zoals Openview en SNMPC worden samengevoegd.
  • Krachtige historische alarmerende en werkende het volgen en het beheersfunctie van de logboekinformatie.
  • Stroomstatistiek en pre-alarmeert functie, vertoning in real time van de communicatie status bij elke haven.
  • Het ver-nieuwe begin van het steunmateriaal, systeem of modulenieuw begin door beheerssoftware.
  • Met gesorteerde beheerswijze (gemeenschappelijke gebruiker, super gebruiker en beheerder), en de functie van de gebruikersidentificatie.
  • Het terugstellen aan fabrieksopstelling of van de onderdompelingsschakelaar status is facultatief.
  • Het steunen van online bevordering door FTP.
  • NMS-het apparaat van het steunennetwerk auto-ontdekt en auto-toevoegend.
  • Vertoning in real time van voltage en temperatuur op de chassis en de werkende status van waait hij.
  • Met gecentraliseerd beheer en Hoogste boom, kunnen verscheidene chassis in dezelfde interface tegelijkertijd worden geleid; met de groepering van beheer kan om het even welke convertor gemakshalve onder vele convertors worden gemanipuleerd

Technische Parametersbeschrijving:

  • Ethernetinterface
    ⑴ voldoe aan normen: IEEE802.3z, IEEE802.3u, IEEE802.3x en IEEE802.3ah
    ⑵ datasnelheid: 10Mbps, 100Mbps, halve 1000M/hoogtepunt - duplex auto-ontdekt
    ⑶ schakelaar: Rj-45
    ⑷ UTP CAT5 of CAT5E die aan rj-45, transmissieafstand bij 100m verbinden.
  • Vezelhaven
    ⑴ schakelaar: ST, SC, FC
    ⑵ werkende golflengte: 850nm, 1310nm bij Multi-mode; 1310nm, 1550nm bij enige wijze.
    ⑶ optische vezels: Multi-mode: 50/125, 62.5/125, 100/140um;
                                 Single-mode: 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125um
  • Fundamentele werkomgeving
    Werkende Temperaturen: 0~50℃
    Opslagtemperaturen: -10~70℃
    Vochtigheid: 5%~90% (non-condensing)
    (Standalone) afmeting: 156MM (W) *128MM (D) *32MM (H)
    Voeding: 85VAC~265VAC of -40VDC~-57VDC

 

FR600-R16 (handelbare media convertorschassis)

handelbare media convertorschassis

Fr600-MM. (Beheerskaart)

Beheerskaart

Fr600-Cs (Draperende kaart)

Draperende kaart

 

 

FR600-101 (de Lokale Kaart van 10/100M)

10/100M lokale Kaart

 

FR600-101R (Verre Standalone van 10/100M)

10/100M verre Standalone

Fr-1101S (10/100M-media convertors)

10/100M media convertors

FR600-102 (de Lokale Kaart van 10/100/1000M)

10/100/1000M lokale Kaart

 

FR600-102R (Verre Standalone van 10/100/1000M)

10/100/1000M verre Standalone

FR600-102S (de Lokale Kaart van 10/100/1000M SFP)

10/100/1000M de Lokale Kaart van SFP

 

FR600-102SR (Verre Standalone van 10/100/1000M SFP)

10/100/1000M Verre Standalone van SFP

 

 

 

Contactgegevens
Fiberroad Technology Co., Limited

Contactpersoon: peter

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)