Thuis ProductenIndustriële Schakelaar

De Industriële Schakelaar van Gigabit Ethernet Unmanaged, 8x10/100Base-TX + 2x1000Base-FX SFP

De Industriële Schakelaar van Gigabit Ethernet Unmanaged, 8x10/100Base-TX + 2x1000Base-FX SFP

    • Gigabit Ethernet Unmanaged Industrial Switch , 8x10/100Base-TX + 2x1000Base-FX SFP
    • Gigabit Ethernet Unmanaged Industrial Switch , 8x10/100Base-TX + 2x1000Base-FX SFP
  • Gigabit Ethernet Unmanaged Industrial Switch , 8x10/100Base-TX + 2x1000Base-FX SFP

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen, China
    Merknaam: Fiberroad
    Certificering: CE FCC
    Modelnummer: Fr-9N2208

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1PC
    Prijs: Pls send request details
    Verpakking Details: Standaard neutrale of merkverpakking
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Betalingscondities: T / T, Western Union, Paypal
    Levering vermogen: 5000PCS/maand
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Naam van het product: De Schakelaar van Ethernet van de Industirialvezel Datasnelheid FX/TX: 1000 basis-SX/LX 10/100/1000 basis-T
    Datatransportbesturing: Volledige - Halve duplex, - duplex golflengte: 850nm/1310nm/1550nm
    poe: Optionele Beschermingstype: De bescherming van de Ethernetring en snelle terugwinning
    Omhulsel: IP40 aluminium temperatuur: -40 ° ~ 75 ° c
    Hoog licht:

    industrial ethernet switch

    ,

    industrial network switch

     

    Industiralschakelaar Gigabit Ethernet Unmanaged, 8x10/100Base-TX + 2x1000Base-FX SFP

     

    Fr-9N2208 is een nieuwe generatie industriële Macht over Ethernet Beheerde schakelaar met 8-haven 10/100/1000Base-TX en 2-haven 1000Base-FX Snel SFP die stabiele en betrouwbare die Ethernet-transmissie voorziet door Fiberroad wordt aangeboden, van hoogte - kwaliteitsontwerp en betrouwbaarheid. Het plaatst in de breedbandmarkt van de netwerkinterventie, om Ethernet-gegevensuitwisseling, convergentie en optische transmissie over lange afstand met efficiënte bandbreedte en de betrouwbare oplossingen van het vezel optische netwerk voor gebruikers aan te bieden en te realiseren. De industriële schakelaar voldoet aan diverse kenmerken zoals minigrootte, geen ventilator, lage machtsconsumptie, hoge betrouwbaarheid en stabiliteit, en gemakkelijk te handhaven.

     

    Met het dubbele ontwerp van de machtsinput, kan Fr-9N2208 overtollige mechanismen voor kritieke toepassingen aanbieden die altijd-op verbindingen vereisen. Het kan ook of bij standaard werkende die temperatuurwaaier -40 aan 75°C. werken in ruwe DIN-spoor of muur monteerbare IP40 bijlagen wordt gehuisvest, zijn deze schakelaars perfecte keuzen voor ruwe milieu's, zoals industrieel voorzien van een netwerk, intelligente vervoerssystemen (ITS) en zijn ook geschikt voor vele toepassingen van de militaire en nutsmarkt waar de milieuvoorwaarden commerciële productspecificaties overschrijden.

     

     

    Zeer belangrijke Eigenschappen

    - 8x10/100/1000Base-TX RJ45-havens, de Snelle SFP havens van 2x1000Base-FX
    - Steun auto-MDIX, en hoogtepunt/half - duplex zelf-onderhandelingswijze
    - Verstrek SC/FC/ST/LC-de haven van de interfacevezel, transmissie van de steun de enige/dubbele vezel
    - Steun 16K-bytes reuzekader, compatibel met divers uitbreidingsprotocol
    - 8K MAC-adreslijst
    - Technologie van Ethernet van de steunieee802.3az energie de efficiënte
    - Steunipv6 Protocol
    - Elektrische 4KV-schommelingsbescherming, makkelijk te gebruiken in openluchtmilieu
    - Volledige statusindicator, werkende staat in een oogopslag
    - Het ontwerp van de de polariteitsbescherming van de machtsinput, geen zorg over verkeerde verrichting
    - Metaalgeval, geen ventilatorontwerp
    - Installatiemethode: DIN-het opzetten van sleep/Wall

     

    Specificatie

    Productnaam 10/100/1000Mbps industriële Vezelschakelaar (8TX+2FX)
    Modelleer Nr. Fr-9N2208
    Haven

    2 de haven van x 1000Mpbs SFP

    SM: 1310nm/1550nm, 20Km

    1490nm/1550nm, 40~120Km

    MM.: 1310nm, 2Km

    8x10/100/1000M UTP RJ45 (auto-ontdekt Steun MDI/MDIX)

    Omschakelingseigenschappen

    Transmissiewijze: opslag en voorwaarts

    Systeembandbreedte: 40Gbps (niet-verkeersjam)

    Netwerkmedia

    10base-t: CAT3, CAT4, un-shielded verdraaide paar van CAT5 (≤100m)

    100/1000base-TX: CAT5 of boven beschermd verdraaid paar (≤100m)

    SFP-haven, transmissieafstand: 20Km, 40Km, 60Km, 80Km, 100Km

    LEDs Macht, netwerk, vezel
    Voeding

    Inputvoltage: Gelijkstroom 12-36V

    Zonder commissie macht: 5W

    Omgekeerde verbinding: steun

    Milieu

    Het werk temperatuur: 0°~ 50°C

    Opslagtemperatuur: - 40°~ 55°C

    Het werk vochtigheid: non-condensing 10%~90%,

    Opslagvochtigheid: non-condensing 10%~95%,

    De industrienormen

    EMI: FCC Deel 15 Onderverdelingsb Klasse A, EN 55022 Klasse A

    EMS: ENGELS (ESD) Niveau 61000-4-2 3, ENGELS Niveau 61000-4-3 (van RS) 3,

    ENGELS Niveau 61000-4-4 (van EFT) 3, ENGELS (Schommelings) Niveau 61000-4-5 3,

    ENGELS Niveau 61000-4-6 (van Cs) 3, EN 61000-4-8

    Verkeerscontrole: Nema-TS2

    Trilling: CEI 60068-2-6

    Vrije val: CEI 60068-2-32

    Schok: CEI 60068-2-27

    Treinverkeer: EN 50121-4

    Veiligheid

    Ce-commercieel Teken,

    CE/LVD EN60950

    Mechanische informatie

    Shell: Golfmetaalshell

    Veiligheidsklasse: IP30

    Afmeting: 138mm x 106mm x 41mm (L x W x H)

    Opzettende methode: DIN-spoor steun

    Garantie Vervanging binnen 1year; 5 jaar het herstellen

     

    Afmetingen

    De Industriële Schakelaar van Gigabit Ethernet Unmanaged, 8x10/100Base-TX + 2x1000Base-FX SFP

     

    Toepassing

    De Industriële Schakelaar van Gigabit Ethernet Unmanaged, 8x10/100Base-TX + 2x1000Base-FX SFP

     

    Ordeinformatie

    Modelaantal Havenbeschrijving
    Fr-9N2208 Gigabit Ethernet-Schakelaar, Unmanaged, 8x10/100Base-TX + 2x1000Base-FX SFP
    Fr-9N2208P De Schakelaar van Gigabit Ethernet PoE, Unmanaged, 8x10/100Base-TX + 2x1000Base-FX SFP/8xPoE

    Contactgegevens
    Fiberroad Technology Co., Limited

    Contactpersoon: peter

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten